GORODOK-TOWN

Радянські танки Т-35 на вулицях Городка.
 

В інтернеті часто можна зустріти фотокартки радянських  танків зроблені в 1941 році в місті Городку. Це важкі п"ятибаштові танки Т-35.  Вони почали надходити на озброєння  5-ї важкої танкової бригади (втбр) Робітничо-селянської Червоної Армії в 1933 році, а з 1936 року були передані до складу резерву Головного Командування ЧА. Кожен Т -35 обійшовся скарбниці в 560-603 тисячі рублів ... 
 До 1941 року Т-35 в жодних бойових діях не брали участі , проте обмежено застосовувалися в ході маневрів і навчань та часто використовувались у військових парадах як взірці грізної військової техніки та могутності СРСР.
Перші втрати Т -35 понесли відразу після початку війни в районі Городка (Грудек Ягеллонський)        У перебігу війни,  24 -го червня  1941 року, ледь пройшовши 50 км , довелося залишити 17 танків , з яких більша частина наздогнати своїх вже не змогла. Далі втрати 67- го і 68- го танкових полків тільки збільшувалися , при тому що в бій вони ще не вступали .                                                        Існує скептична  думка, що танки Т-35 були вироблені тільки для того, щоб німецьким солдатам  було на тлі чого сфотографуватися.

 

 

   Олег Ягель Обновлен 25 окт 2013. Создан 24 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Large Visitor Globe
Cool Text: Logo and Graphics Generator счетчик посещений ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова